Jazyky autoscout.de


Mnoho lidí má odpor k dovozu a koupi vozu v zahraničí především proto, že prý by se nedokázali domluvit. Ano, je to částečná překážka, ale určitě by se našel někdo, kdo by vám s překladem pomohl. Každopádně u výběru vozu na autoscout.de ničí pomoc nepotřebujete. Pokud vstoupíte na stránky autoscout.de jsou sice původně v němčině, ale jediným kliknutím je přepnete do češtiny. Samotné inzeráty budou však v původním jazyce. Podle údajů však již vytušíte, čeho se zřejmě týkají.

Jazyky autoscout.de

Jazyk si můžete přepnout dole na úvodní stránce autoscout.de do několika jazyků. Na výběr je k dispozici angličtina, chorvatština, polština, ruština, turečtina, ukrajinština a další. Možná vás vyleká změna stránek po kliknutí, ale ničeho se nebojte. Pouze se změní design stránek. Ovládání stránek i nabídka aut je nadále na vysoké úrovni.

Kategorie:

Důležité

Tyto stránky nejsou oficiální stránky serveru autoscout.de. Oficiální stránky najdete na adrese www.autoscout.de.

Přečtěte si prosím zásady ochrany osobních údajů.

Máte již vysloužilé staré auto? Pak se vám hodí ekologická likvidace vozidel. Likvidace autovraku touto cestou je dle zákona jediná možná. A než si pořídíte auto nové, můžete si auto jednoduše půjčit. Od toho tu je půjčovna aut. Pro nové auto pak můžete vyrazit, až bude krásné počasí. K tomu je určena dlouhodobá předpověď počasí. Přemýšlíte, kde koupit ty nejlevnější LCD televize? Pokud máte účet na sociální síti Fecebook, můžete se optat svých přátel, třeba vám poradí. Víte, jak správně má vypadat faktura? Že ne? Pak je vám k dispozici faktura vzor.